چه مرحله‌ای؟

دلم می‌خواد زندگیم زودتر وارد مرحله‌ی آنه در جزیره بشه. حیف که یه جایی بین مرحله آنه در گرین گیبلز و آنه در اونلی گیر کرده. این وسط نمیدونم چرا اینقد عاشق ویندی پاپلرزم.
+کسی نپرسید، ولی ویندی پاپلرز یعنی سپیدار های رقصان در باد. اسم یه خونه‌ای هست که آنه موقتا توش زندگی می‌کرد. وقتی که بنظرم بیشتر از هر وقتی توی زندگی دغدغه‌هاش مثل موج های کوچولوی اقیانوس بودن. آروم و دلنشین. تازه دانشگاه‌ رو تموم کرده بود، احساساتش رو به گیلبرت گفته بود و حالا نامزد شده بودن، تازه شروع به کار کردن کرده بود و معلم شده بود. با یه دختر بچه‌ی تنها که اون رو یاد کودکی خودش می‌انداخت وقت می‌گذروند و باهاش توی سرزمین بی حد و مرز خیال و تصورات پرواز می‌کرد. 
++ولی من بازم عاشق مرحله‌ی آنه در جزیره‌ام. دلیلش هم بماند برای یه وقتی که هم یه عالمه حوصله داشتم هم یه عالمه وقت و هم مینیموم غُصه!
  • آنیا بلایت
آنه رو بی‌نهایت دوست دارم. بی‌نهایت...
منم. خصوصا کتاب هاش رو :)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">

ویندی پاپلرز

حتی اگر تمام طول شب را گریسته باشی، باز هم دمیدن صبح برایت نشاط آور خواهد بود

"ویندی پاپلِرز به معنی سپیدارهای رقصان در باد"
روی بلند ترین کوه‌های آبشاردار، بین انبوه‌ترین جنگل های بلوط اگر ردِپای بابونه‌ها را دنبال کنی، درختان سپیدار بین درختان بلوط سر برخواهند آورد. سپیدارهایی آنچنان بلند که همیشه و حتی در آرام ترین روزهای تابستان، نسیمی هست که لابلایشان بوزد؛ سپیدارهایی همیشه رقصان در باد. آنجا دخترکی با موهای خرمایی به تماشای آسمان و در انتظار ابرها نشسته‌ است. به دریا فکر میکند و اقیانوسی متلاطم در سرش خروش دارد. افکارش و یا گاهی اشک‌هایش روی موهایش می‌ریزند و زین سان موهای خرمایی‌اش موج دارند و همیشه همه‌ی وجودش دلتنگ دریاست. بعد از آبشارهای سرزمینش و بابونه‌ها و درخت های سپیدار و جنگل های بلوط، تنها دریا به او آرامش می‌دهد و وصالش با دریا موهایش را مواج تر و اقیانوس  متلاطم درونش را می آرامد.
~~~

نویسندگان
Designed By Erfan Powered by Bayan